qafa e Llogorase

(Video) Momente nga moti ne Llogora

Një nga momentet më të bukura për mua, sa herë që shkoj në jug të vendit, është kalimi i qafës së Llogorasë. Është një eksperiencë sa e bukur aq edhe e frikshme. Por ndryshimi i temperaturës dhe sjellja e motit është një dukuri tjetër që më mahnit. Kësaj here arrita të kap momente nga kalimi i reve …

(Video) Momente nga moti ne Llogora Read More »