May 29

Njoftime & Zhvillime

Ceremonia përkujtimore për heroin tim në besim Ravi Zacharias

Edhe pse nuk arrita ta takoj asnjëherë drejt-për-drejtë, fjalimet, shkrimet dhe predikimet e tij janë dhe mbeten ndër materialet që kam konsumuar më shumë se ato të cdo autori tjetër deri më sot.

Ata që e kanë dëgjuar, lexuar, apo parë e kuptojnë cfarë po them.Rreth autorit

Elvisi

Gjithashtu mund të lexoni

Rihapja e bizneseve dhe disa këshilla marketingu

Prezantimi te enjten, 30 prill, ora 16:00-16:00 me Zoom

Ofertë: Menaxhoni mediat sociale me Publer – kompani shqiptare në AppSumo

Policia e Shtetit: Forma e vetëdeklarimit për lëvizjen me mjet

Lini komentin tuaj

Adresa e email nuk do publikohet. Fushat e detyrueshme janë të shënuara

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Abonohuni sot me email