April 28

Njoftime & Zhvillime

Ofertë: Menaxhoni mediat sociale me Publer – kompani shqiptare në AppSumo

Me Ervinin jemi lidhur disa herë virtualisht, madje e kishim lënë për të bërë një uebinar së bashku por situata e covid i vuri shumë plane e dëshira në pritje.

Ndërkohë, u mrekullova kur pashë që kishte arritur të bënte një bashkëpunim me platformën gjigande të aplikacioneve për sipërmarrës dhe biznese – AppSumo.com

Sekreti që duhet ta kisha pranuar

Personalisht kam që në vitin 2012 që e përdor AppSumo si platformë dhe kam bërë me dhjetëra blerje që nga ajo kohë. Por nuk e kisha menduar që ta promovoja deri kur kjo faqe publikoi ofertën për kompaninë e parë shqiptare në këtë platformë, pra Publer Albania.

Krijoni, skeduloni dhe analizoni gjithë postimet tuaja në mediat sociale

Nëse keni një agjenci marketingu dixhital, menaxher mediash sociale apo sipërmarrës, atëherë ky është momenti më i mirë për të përfituar nga kjo ofertë që blihet një herë dhe nuk do keni nevojë ta paguani më me kuota mujore.

Nuk dua ta zgjas më tej, por ju ftoj të vizitoni direkt faqen në AppSumo dhe të porosisni licencën për ju.Rreth autorit

Elvisi

Gjithashtu mund të lexoni

Ceremonia përkujtimore për heroin tim në besim Ravi Zacharias

Rihapja e bizneseve dhe disa këshilla marketingu

Prezantimi te enjten, 30 prill, ora 16:00-16:00 me Zoom

Policia e Shtetit: Forma e vetëdeklarimit për lëvizjen me mjet

Lini komentin tuaj

Adresa e email nuk do publikohet. Fushat e detyrueshme janë të shënuara

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Abonohuni sot me email