March 17

Njoftime & Zhvillime

Policia e Shtetit: Forma e vetëdeklarimit për lëvizjen me mjet

Është vërtetë inkurajues adoptimi i zgjidhjeve teknologjike si “Google Forms” nga Policia e Shtetit në një periudhë kur njerëzit kanë nevojë për zgjidhje konkrete për punën dhe lëvizjet e tjera me mjetin e tyre.

Më vonë forma u përditësua dhe tani po ta klikoni do gjeni një formë të mirëfilltë të përditësuar (klikoni linkun poshtë).Rreth autorit

Elvisi

Gjithashtu mund të lexoni

Ceremonia përkujtimore për heroin tim në besim Ravi Zacharias

Rihapja e bizneseve dhe disa këshilla marketingu

Prezantimi te enjten, 30 prill, ora 16:00-16:00 me Zoom

Ofertë: Menaxhoni mediat sociale me Publer – kompani shqiptare në AppSumo

Lini komentin tuaj

Adresa e email nuk do publikohet. Fushat e detyrueshme janë të shënuara

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Abonohuni sot me email